O fundacji     Programy      Pieniądze     Współpraca     Linki     Aktualności     Sklep

Statutowe
   Gospodarcze
   Planowane

STATUTOWE

POMOC W ZAKRESIE OCHRONY ZDROWIA

Pomoc w rozwiązywaniu problemów osób ze stomią oraz kobiet po amputacji piersi i innych osób niepełnosprawnych (patronujemy punktowi zaopatrzenia dla około 700 osób).

POMOC W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW OSÓB ZE STOMIĄ    więcej...

POMOC W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW KOBIET PO AMPUTACJI PIERSI

POMOC W LECZENIU

POMOC W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU CHORÓB NOWOTWOROWYCH

POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

DOWN SYNDROM

Nasza Fundacja zainicjowała działalność na rzecz osób z zespołem Downa. więcej...

POMOC W UZYSKANIU LEKÓW - APTEKA

POMOC RODZINIE

CENTRUM RODZINY (PORADNICTWO)

POMOC RODZINOM WIELODZIETNYM    więcej...

POMOC SIEROTOM

POMOC DZIECIOM Z UBOGICH RODZIN

POMOC RODZINOM MŁODYM

POMOC W EWANGELIZACJI

Celem działalności statutowej Fundacji określonej w akcie fundacyjnym, jak i niniejszym statucie jest tworzenie bazy materialno - finansowej dla prowadzenia ewangelizacji, jak i wszechstronne wspieranie ewangelizacji prowadzonej przez Kościół Rzymsko - i Greko-Katolicki(ze statutu Fundacji).

Katechumenion oraz Centrum Ewangelizacji, Centrum Liturgiczne i Centrum Misyjne (pielgrzymki i wspieranie rodzin na misji Inplantatio Eclesiae, konwiwencje)

WSTĘP    więcej...

KATECHUMENION

CENTRUM LITURGICZNE - POLCAAL

Fundacja zainicjowała Polskie Centrum Artystycznego Wyposażenia Liturgii (PolCaal - Centro Arte Arredamento Liturgico). więcej...

WYDAWNICTWO KERYGMA    więcej...

SEMINARIUM MISYJNE REDEMPTORIS MATTER W WARSZAWIE

KLUB FUNDACJI

DZIAŁALNOŚĆ KLUBU

Uruchomiony w wymiarze personalnym oczekuje na dokończenie swojej kawiarenki. więcej...

KLUB SPORTOWY (PONAD 100 OSÓB)

SKAUCI

Od 1996 roku przy Fundacji GODNE ŻYCIE działa niezależna drużyna Skautów. Należy do niej ok. 20 chłopców w wieku 10 do 18 lat. Powstała w celu umożliwienia młodzieży, której często brak środków materialnych, spędzania wolnego czasu w sposób atrakcyjny, połączony z pomocą najbardziej potrzebującym.

HISTORIA    więcej...

OBOZY

WYPRAWY

POMOC W PRACY PORZĄDKOWEJ

POMOC SOS

Jest to forma pomocy ratującej w najtrudniejszym położeniu.
Wydajemy leki, odzież, żywność i inne rzeczy konieczne.
Z tej formy pomocy skorzystało kilkanaście rodzin, którym spalił się dom.
Również osoby wymagające drogiego leczenia lub innej pomocy. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie.

ŻYWNOŚĆ    więcej...

ODZIEŻ    więcej...

MEBLE

SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO

DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNA

Pierwszym owocem ewangelizacji jest uszlachetnienie już istniejącej kultury jak też tworzenie zupełnie nowych wzorów. Z Nowa Cywilizacją Miłości wiąże się nowa estetyka. Zupełnie nowy typ kultury, która stawiając Chrystusa w centrum najbardziej służy człowiekowi. Dzieje się tak zarówno wewnątrz samego Kościoła jak i na arenie życia całych społeczności lokalnych. Przykładem jest kościół parafialny we Florencji Scandici. Całkowicie nowoczesna forma i atmosfera modlitwy jak w średniowiecznych katedrach.

DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA    więcej...

ARKA NOEGO

DZIECI Z BRODĄ

SZOPKA